AKTualności                                                 ostatnia AKTualizacja 10.02.2013

 

- ZIMOWA WYPRAWA POD ŁABSKI SZCZYT - zapraszamy wszystkich zwolenników alternatywnego spędzania czasu (cokolwiek to nie oznacza). Zbieramy zapisy na marcową edycję wydarzenia - od 1 do 3 go marca.

 


 

- MIKROSZKOLENIA -

ruszają mikroszkolenia. Odbywać się będą codziennie. Początki zajęć o 9:00 i 13:00. Zapisując się na ten kurs weźmiesz udział w intensywnym szkoleniu w bardzo małej grupie, do trzech osób. Zajęcia trwają trzy godziny z krótką przerwą. W tym czasie powinieneś opanować podstawy jazdy. 

Zapisać się można pod numerem telefonu

53 53 63 400

 

CENA DLA UŻYTKOWNIKÓW INTERNETU 40 zł/godzinę - emailowe lub telefoniczne zgłoszenie (w celu uzgodnienia warunków) z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem i przedpłatą na konto.

-

Zapisać się można pod numerem telefonu 53 53 63 400 lub emaliowo.


 

 

 

NARTY I SNOWBOARD

SEZON 2012/2013

SZEROKA OFERTA SZKOLEŃ:

 
KURSY DLA POCZĄTKUJĄCYCH I KONTYNUUJĄCYCH NAUKĘ CENY OD 30 ZŁ OD OSOBY ZA GODZINĘ.

WARSZTATY DOSKONALĄCE TECHNIKĘ

CENA 40 ZŁ ZA GODZINĘ OD OSOBY

MIKROSZKOLENIA TRZYGODZINNE ZAJĘCIA

CENA 50 ZŁ ZA GODZINĘ OD OSOBY

WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZAPRASZAMY
Jeżeli masz ochotę nauczyć się jeździć na nartach lub snowboardzie, jeżeli chciałbyś kontynuować naukę albo jeżeli chciałbyś szlifować swoją technikę, jesteś w odpowiednim miejscu. Przeglądnij naszą ofertę i skontaktuj się z nami. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.  
 

"Spójrz na Pragę własnym okiem."

 

Wynajmij przewodnika do Pragi tylko dla siebie i zobacz to co chcesz, w sposób w jaki chcesz.

Oferta indywidualnego zwiedzania.

 

 
"WYPRAWA 1"
1994 to rok, w którym Akt pojawił się w księgach ewidencji gospodarczej* po raz pierwszy. Powołaniem była organizacja imprez tzw. kulturalno - oświatowych. Praktycznie, powołanie to przetrwało przełom wieków i trwa do dziś, chociaż zmieniają się podstawy prawne. Jak by nie było pomagamy ciekawie spędzić czas wolny.

*chodzi o nasz AKT

 

 

AKT, aktualnie, to firma działająca w trzech, podstawowych, kierunkach:

- Nauka (całoroczna) jazdy na nartach (z ofertą snowboardową).

- Pilotaż i przewodnictwo.

- Impresariat muzyczny.

Tytułem wprowadzenia.

Na tych stronach zapoznacie się z firmą, która jest motywem przewodnim naszej działalności gospodarczej a jej podstawy wynikają z naszych zainteresowań lub, mówiąc inaczej, pasji.

 

TURYSTYKA. Kasi dążenie do dalszych podróży i moja chęć poznania bliższej okolicy owocuje podróżami tu i tam. Naszą ofertę w tej dziedzinie poznacie w zakładce TURYSTYKA.

 

NARCIARSTWO to Iwo. Kasia również jest miłośniczką białego szaleństwa. Ich upodobania zaowocowały utworzeniem "szkoły" narciarskiej, nieco nietypowej. Karty na stół wyłożymy później. Narciarskie działania splotły się ze snowboardowymi poczynaniami Iwkowych przyjaciół. Badek rozszerzył naszą ofertę o naukę jazdy na desce. Iwo i Badek związani są z grupą instruktorów ze Szklarskiej Poręby, X Riders.

 

MUZYKĄ zająłem się przez przypadek i tak pozostało. Choć są upadki i wzloty do dziś jest to forma naszej działalność, bo muzyka w takiej czy innej formie towarzyszy nam cały czas. Artystów, z którymi jesteśmy związani poznacie w zakładce PLAY MY FINGER.    

 

KALENDARIUM tutaj przegląd wszystkich koncertów

 

film Film

 

 

Kasia. Ukończyła Uniwersytet Wrocławski. Na początku lat dziewięćdziesiątych rozpoczęła pracę w firmie turystycznej.

 

Niedługo po tym zdobyła uprawnienia pilota wycieczek a w 2006 została przewodnikiem po Pradze.

 

Szlaki prowadziły ją przez większość państw Europejskich zahaczając o Bliski Wschód i Afrykę.

 

Ostatnio wróciła do ulubionej rozrywki z lat dziecięcych, narciarstwa. Już w latach dziewięćdziesiątych uczyła, głównie Holendrów, jeździć na dwóch deskach. Ostatnio powróciła do tego zajęcia i można ją, zimą, zobaczyć na stokach Szrenicy.

 

Grzegorz. (Ja piszę te słowa) Akademia Rolnicza dała mi podstawy do tego by po latach zająć się naszą przystanią w Grabiszycach (pszczoły, stare odmiany drzew owocowych i siano, do wylegiwania się).

Od początku lat dziewięćdziesiątych zajmuję się organizacją koncertów. Wtedy też zacząłem pracować "w turystyce". Uczyłem biegać na nartach i pokazywałem okolicę. Zdobycie uprawnień górskiego przewodnika sudeckiego, upewniło mnie na obranej drodze. Zostałem przewodnikiem praskim i KRNAP (czeska część Karkonoskiego Parku Narodowego). Nie odłożyłem też na bok zainteresowań muzyką. Pozwoliła mi ona poznać szereg interesujących kultur od bliskich po dość odległe. Te kulturowe wyprawy uzupełniają się i przeplatają z krajoznawczymi.

 

Iwo od początku, chcąc nie chcąc, zaangażowany jest w nasze wyprawy. Kończąc Szkołę Rzemiosł Artystycznych z dyplomem technika technologii drewna, zaczął się usamodzielniać.

Długoletnią naukę w szkole narciarskiej Jarka Zawiślańskiego przypieczętował tytułem instruktora narciarstwa. Obecnie zrobił sobie przerwę w studiach, nie odpowiadał mu obrany kierunek i naucza jazdy na nartach. Przejmuje ster łodzi, którą nazwaliśmy AKT.

 
   

 

  Świeradów Zdrój   Szklarska Poręba   Karpacz